تبلیغات
آینوس - مطالب مرداد 1392

انگُل و انگَل

1392/05/27 18:28نویسنده : 96

 

"دختره که همراش بود خیلی خوشگل بود. پسر، واقعاً خوشگل بود. ولی باید می‌شنیدی چی می‌گفتن. اولاً که هر دو پاتیل بودن. پسره داشت زیرمیزی انگولک می‌کرد و همون موقعَم داستانِ هم‌اتاقی‌شو تعریف می‌کرد که یه شیشه آسپیرین خورده بوده و می‌خواسته خودکشی کنه. دختره همه‌ش می‌گفت: «چه وحشتناک... نکن عزیزم. خواهش می‌کنم. نکن... این‌جا خوب نیس» فکرشو بکن، آدم یکی رو زیرِ میز انگولک کنه، همون‌موقعَم داستانِ خودکشی یکی دیگه رو براش تعریف کنه!"


برچسب : ناطور دشت ، جی. دی. سلینجر ، احمد کریمی ،
 

...

1392/05/26 18:28نویسنده : 96

 

"جاناتان در شگفت بود: چرا این چنین است؟! 
چرا دشوار‌ترین کار در جهان این است که دیگری را بر آن داریم که آزاد است و اینکه اگر تنها وقت اندکی را به تجربه کردن آن بگذراند خود بر آن آگاهی دست خواهد یافت؟! چرا واداشتن دیگری به پذیرفتن چنین حقیقتی باید این سان دشوار باشد؟!"برچسب : جاناتان مرغ دریایی ، ریچارد باخ ، فاطمه محمدی ،
 

رد راز ریز

1392/05/25 18:28نویسنده : 96

 

"کودکی نزدیک پدرش کار می‌کرد و قلب من از این آرزو به درد آمد که کاش می‌توانستم او را با خود به سر راه‌ها بکشانم…پس فردا سر صحبت را با او باز کردم. و او چهار روز بعد ترک همه چیز گفت تا در پی من بیاید. چشم‌های او را در برابر شکوه و جلال دشت گشودم و او دریافت که دشت برای او گشاده است. به روحش سرگردانی را آموختم و روح او – که بلاخره شادمانه بود- عاقبت آموخت که حتا از من نیز ببرد و با تنهایی خویش خو کند."


برچسب : مائده های زمینی ، آندره پل گیوم ژید ، جلال آل احمد ،
 

تعداد کل صفحات ( 6 ) 1 2 3 4 5 6